24/3

کمتر از 6 روز باقی مانده است تا ملت ما حماسه ی دیگری بیافرینند.

من هم در روز جمعه رأی می دهم و با رأی خود رئیس جمهور فردای کشورم را انتخاب می کنم.

انتخاب یک نفر از بین این نامزدها آن هم وقتی می بینی هر کدامشان در زمینه ای متبحرند و در زمینه ی دیگر نه، اینکه تو باید از بین این گزینه ها برای ریاست جمهوری ایران، شایسته ترین و اصلح ترین فرد را انتخاب کنی انتخاب را برایت مشکل تر می کند. در هر صورت ما مأمور به انجام تکلیف ایم و نه نتیجه.

نتیجه را به خدا واگذار می کنیم.

تنها یک جمله خطاب به رئیس جمهور آینده کشور (هر کس که از میان این 8 نامزد توسط مردم انتخاب شد) می گویم:

جناب آقای رئیس جمهور؛

ما، مردم، به شما اعتماد کردیم

این اعتماد را از بین نبرید.

به همه آحاد مردم و به ویژه جوانان عزیز که سرزنده ترین نقش آفرینان این حادثه ی شورانگیز بودند، توصیه میکنم که کاملا هشیار باشند. همواره باید شنبه ی پس از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد. چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم، از هر گونه رفتار و گفتار تحریک آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند. رئیس جمهور منتخب و محترم، رئیس جمهور همه ی ملت ایران است و همه و از جمله رقیبان دیروز باید یکپارچه از او حمایت و به او کمک کنند. بی شک این نیز امتحان الهی است که موفقیت در آن خواهد توانست رحمت خداوند متعال را جلب کند.23/3/88


پیشنهاد می کنم: +صوت    +متن

/ 4 نظر / 37 بازدید
مونا

سلام انشاالله كه در انتخابت به حجت شرعي جهت برگزيدن اصلح رسيده باشي من هم راي ميدهم خدا كند منتخبمان اگر انتخاب شد رو سفيدمان كند:)

مونا

سلام انشاالله كه در انتخابت به حجت شرعي جهت برگزيدن اصلح رسيده باشي من هم راي ميدهم خدا كند منتخبمان اگر انتخاب شد رو سفيدمان كند:) راستي هنوز به انتخاب صد در صد نرسيدم و در حال مطالعه هستم:)

سودوکو

سلام؛ بسیار زیبا[دست][دست][دست] یاد شنبه های پس از انتخابات بخیر... معمولا همیشه به خاطر شمارش آرا مدارس تعطیل میشد. [نیشخند] خوش باشی[گل]

سودوکو

به نظرم امسال هم انتخابات به دو دوم کشیده میشه[متفکر] حالا من چرا ذوق الکی دارم؟![نیشخند]